LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Blogs

Instagram

ledakcijaslv ❗️MELNĀS IZPĀRDOŠANAS VAR SĀKTIES! ❗️ -20% visiem telefonu vadiem, bluetooth tumbiņām, tumbām, power bankām un austiņām! p.s. sagatavojies Ziemassvētkiem, šīs būs foršas dāvanas! 😇 Pasūti e-veikalā vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15A ;)
ledakcijaslv ❗️ŅEM AR ATLAIDI! ❗️ Interneta vaikalā www.ledakcijas.lv, vai brauc uz veikalu LEDakcijas Cesvaines ielā 15A!
ledakcijaslv Lielisks produkts par lielisku cenu + BEZMAKSAS PIEGĀDE! 😍 👉Pērc interneta veikalā: http://ejuz.lv/prozektors Vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15A! 🤩
ledakcijaslv 😱😱😱Mošķi un briesmoņi saka, ka šis ir briesmīgi labs piedāvājums! BEZMASKAS PIEGĀDE UN PAPILDU - 15 % PASŪTĪJUMAM ievadot kodu BAILES15 ! 😱😱😱 Ķer kāroto un ietaupi! 👉 www.ledakcijas.lv *akcijas kods derīgs pasūtījumiem interneta veikalā www.ledakcijas.lv līdz 01.11.2019 23:59.
ledakcijaslv Atsauksme: "Kad sagaidi numuriņu, pārdevējs pieder tikai tev! " 😎 TIEŠI TĀ! Lai viss ritētu gludi, mūsu veikalā apkalpošana notiek pēc numuriņiem! Un ja nevēlies gaidīt rindā, taupi laiku un piesaki konsultāciju vai apkalpošanu sev piemērotā laikā! Pieteikties iespējams mūsu mājas lapā www.ledakcijas.lv ! 🤩
ledakcijaslv PASKAT KĀDAS ATLAIDES!! 😎 Pie mums vienmēr atradīsi lieliskus piedāvājumus 🤩 Ienāc www.ledakcijas.lv vai brauc ciemos uz veikalu Cesvaines ielā 15!
ledakcijaslv Lielāks kļuvis mūsu veikals, lielāks kļuvis arī mūsu piedāvājums! 😎 Vairāk kā 5 000 dažādu apgaismojuma preču vienuviet! Ienāc www.ledakcijas.lv , vai brauc ciemos uz veikalu LEDakcijas.lv Cesvaines ielā 15 ;) Atceries -> BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM!! ;) (Omniva, DPD pickup, Pasta stacijas)
ledakcijaslv ❗️MILZU PROŽEKTORU IZPĀRDOŠANA! ❗️ 18 dažādu veidu prožektori un tikai 3 dažādas cenas! 👉30 w prožektors tagad 8,99 euro 👉 50w prožektors tagad 10,99 euro 👉 100 w prožektors tagad 18,99 euro Pasteidzies, palikuši pēdējie 3 000 prožektori! Pērc interneta veikalā, vai brauc ciemos uz veikalu Cesvaines ielā 15!
ledakcijaslv #jaunums #osram #ledvance Šajā sezonā mēs paplašinām ne tikai veikala telpas, bet arī piedāvājumu! 😎 Esam priecīgi paziņot, ka pie mums tagad iespējams iegādāties arī OSRAM un Osram zīmola LEDVANCE apgaismojumu! 👍 Apskati jau tagad interneta veikalā, vai brauc pie mums uz veikalu Cesvaines ielā 15A! ;) (Waze vai Google maps raksti LEDakcijas.lv - pievedīs pie durvīm ;) )
ledakcijaslv #Jaunums Tagad iespējams izdrukāt un ievietot slēdžos jau iepriekš sagatavotus vai jūsu pašu izgatavotus dizainus! 😍 Padari ikvienu telpu perfektu līdz pēdējai detaļai! 😊 Apskati mūsu e-veikalā, vai brauc ciemos!

Facebook

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru